Wzmacniacz gsmJeśli masz słaby zasięg telefonu GSM w domu, w biurze czy piwnicy skorzystaj z naszej oferty by to zmienić i wzmocnić sygnał GSM z każdego z operatorów.

Jest to idealne rozwiązanie dla gospodarstw domowych, agroturystyki, ośrodków rekreacyjnych i wielu innych miejsc gdzie wymagasz dobrej komunikacji telefonicznej.

Masz problem ze słabym sygnałem telefonii komórkowej lub jego całkowitym brakiem w domu, w biurze, w hotelu czy w restauracji? Przerwane połączenia to nic przyjemnego, zwłaszcza jeśli rozmowa dotyczy ważnych spraw.

Dlatego nie ryzykuj, że taka sytuacja spotka cię w najmniej odpowiednim momencie. Sygnał będzie silniejszy i nie będziesz narażony na przerywanie połączeń.

Będziesz mógł korzystać z telefonu komórkowego czy modemu GSM w miejscach gdzie dotychczas nie było to możliwe. Urządzenie poprawia jakość połączeń głosowych oraz transmisji danych GPRS.

Wzmacniacz sygnału jest idealny na działkę, na wakacje, a nawet w domu, jeśli to właśnie w domu masz problem z zasięgiem. Ułatw sobie życie i ciesz się niezakłóconymi rozmowami. Zamów już teraz.

Denerwują cię problemy z jakością odbioru w domu, biurze, hotelu, restauracji, zamkniętym parkingu i w innych miejscach? Nie dziwi cię, że możesz korzystać z telefonu komórkowego na parkingu albo przed domem, ale już w biurze, czy domu nie? Nasze wzmacniacze sygnału i stacje pośrednie telefonii komórkowej sprawią, że sygnał będzie silniejszy i nie będziesz narażony na przerywanie połączeń. Będziesz mógł korzystać z telefonu komórkowego, nawet w najgłębiej położonym miejscu w budynku.

Głównym elementem wszystkich naszych systemów jest wzmacniacz przeznaczony do poprawy sygnału dla wszelkich urządzeń bezprzewodowych używanych w określonej lokalizacji. W połączeniu z nisko-profilowymi antenami wewnętrznymi montowanymi pod sufitem i zewnętrzną anteną typu Yagi, czy anteną panelową, wzmacniacz podwyższa poziom sygnału dystrybuowanego wewnątrz budynku, redukując problem zerwanych połączeń i zanikania

sygnału. Wzmacniacze i stacje pośrednie mogą również być używane w zastosowaniach mobilnych, poprawiając jakość głosu i zasięgu na obszarach o słabym pokryciu komórkowym.

Podnosimy jakość usług świadczonych przez wszystkich operatorów sieci komórkowych, tj. Era, Orange, także Plus, jak i innych europejskich dostawców usług telefonii komórkowej.

Nasze urządzenia są zaprojektowane tak, aby nie zakłócać innych połączeń komórkowych, a jedynie poprawić jakość usług w miejscach, gdzie nie ma wymaganego zasięgu.

Wzmacniacze są proste w montażu. Dostarczamy je ze wszystkimi niezbędnymi częściami, a przewody mają gotowe końcówki, co wyklucza konieczność docinania kabli. Oferujemy także BEZPŁATNĄ pomoc techniczną!

Wybierz zestaw, który najlepiej odpowiada twoim potrzebom (zwróć uwagę na częstotliwość obsługiwaną przez operatora, którego telefon komórkowy posiadasz), bądź zadzwoń do nas. Na terenie Wielkiej Brytanii i Europy wykonujemy skomplikowane i duże instalacje na indywidualne zamówienia.

zasieg_gsm (1)