Obsługa informatyczna eventów

Dostarczamy rozwiązania informatyczne na potrzeby organizacji imprez masowych, eventów, koncertów a także wydarzeń plenerowych w zakresie obsługi informatycznej i telekomunikacyjnej

Dostarczamy usługi z zakresu dostępu do Internetu, budujemy sieci Wi-Fi, hotspoty. Zapewniamy usługi i konfigurację sprzętu pod konkretne wydarzenie wg wymagań klienta. Zapewniamy także profesjonalny serwis IT i technologię sprzętu najwyższej profesjonalnej jakości

Posiadamy duże doświadczenie i praktykę przy budowie sieci informatycznej dla obsługi dużej ilości użytkowników, przystosowanych do dużych obciążeń (imprezy masowe, eventy, konferencje).

Dostarczamy rozwiązania o różnorodnej charakterystyce dostępności. Zapewniamy łącze internetowe dla transmisji radiowej i tv (streaming)

Nasze rozwiązania sprawdzają się podczas dużych obsługiwanych przez nas eventów, jak również rozwiązania nasze są wykorzystywane na stałe w hotelach, restauracjach i innych lokalach firmowych i prywatnych.

Jako reseller internetu satelitarnego jesteśmy w stanie dostarczyć usługę internetu praktycznie w każdym miejscu w Polsce z prędkością nawet powyżej 100 Mb/s przy pobieraniu, a 30 Mb/s przy wysyłaniu.

Specjalnie opracowana przez nas technologia pozwala na zwiększenie przepustowości dostępu do internetu w łączonej technologii LTE wszystkich operatorów jednocześnie. Zapewnia to pewny i stały dostęp do sieci, bez przerw i awarii.

Kompatybilność z każdym urządzeniem

Nasze urządzenia są w pełni kompatybilne ze wszystkimi technologiami w urządzeniach opartych na Windows, OS, Linux i inne. Urządzenia mobilne Android i iPhhone działają bez problemów.