Najtańszy Internet Satelitarny

Tooway – Szerokopasmowy internet, gdziekolwiek mieszkasz

SZYBKI KONTAKT  732 821 409

Telefon internetowy voip

Telefon internetowyProponujemy Państwu usługę VoIP – nowe narzędzie komunikacji, które jest alternatywą dla bardzo kosztownych tradycyjnych usług telekomunikacyjnych. Nasze usługi pozwalają użytkownikowi na przesyłanie głosu i danych poprzez sieć internetową pomiędzy telefonami, faksami, a komputerami znajdującymi się w niemal dowolnym miejscu na świecie.
Ponieważ sygnał praktycznie w całości biegnie po tanich łączach internetowych, koszty rozmów międzynarodowych mogą spaść nawet o 80%, a połączeń do sieci komórkowych do około 40%.

 

 

Umożliwiamy Państwu dostęp do tanich rozmów niezależnie od rodzaju połączenia z Internetem. Oczywiście usługa została przygotowana pod kątem łączności satelitarnej i doskonale współpracuje ze sprzedawanymi przez nas łączami.

Chcesz się dowiedzieć więcej? zadzwoń lub napisz

Oferujemy trzy pakiety VOIP. Wybierz odpowiedni dla Ciebie.

Przekonaj się już dziś i sprawdź nasze produkty
Każdy abonament PLFON ma trzy zalety: multimedialność, nowoczesność i bardzo niskie koszty połączeń. Nasza oferta to o wiele więcej niż klasyczny telefon.

 

Wybierz pakiet idealny dla Ciebie
CIESZ SIĘ WYGODĄ SWOJEJ, NOWEJ TELEFONII!

 Televon voip call4freetelefon voip na karte
Tylko 29 zł brutto/ miesiąc. Idealny dla osób, dla których telefon domowy nie jest jednym, ale które chcą posiadać numer stacjonarny, telefon
IP już za 1 zł.
55 zł brutto/ miesiąc.
W cenie abonamentu: połączenia stacjonarne bez ograniczeń, połączenia komórkowe i zagraniczne (do USA
i Kanady) bez ograniczeń, wszystkie funkcjonalności FONbox,
telefon IP za 1 zł.
– brak umowy terminowej
– połączenia do sieci komórkowych od 14gr
– numer telefonu z Polski i świata
– darmowa aplikacja mobilna
– połączenia wideo i SMSy
WIĘCEJ…WIĘCEJ…WIĘCEJ…

Chcesz się dowiedzieć więcej? zadzwoń lub napisz

 

Jak dziala telefonia Internetowa VoIp ?

 

Telefonia internetowa (VoIP – voice over internet protocol) to technologia polegająca na przesyłaniu dźwięku przez internet.
To nowoczesna usługa służąca komunikacji głosowej tak jak w telefonii tradycyjnej, jednak posiadająca w stosunku do niej kilka istotnych zalet.

Sposób dostarczania
W telefonii tradycyjnej telefon jest przypisany do jednej lokalizacji, sygnał dostarczany jest przez linię telefoniczną, której zakończenie znajduje się w lokalu klienta. Proces zmiany lokalizacji wiąże się ze skomplikowaną procedurą, przeniesienie jest możliwe jedynie do miejsca, gdzie również dostępna jest linia telefoniczna. Telefonia internetowa jest dostępna wszędzie, gdzie jest dostęp do internetu, również za granicą.
Przekaz głosu
Przewagą telefonii internetowej jest zamiana głosu na postać cyfrową, jej kompresja oraz autoryzacja, co praktycznie uniemożliwia osobom niepowołanym podsłuch.

Sprzęt
Z telefonii internetowej można korzystać przy pomocy komputera z zainstalowanym odpowiednim oprogramowaniem, adapteru (bramki), która pozwala wykorzystać obecny aparat telefoniczny, czy telefonu IP, podłączanego bezpośrednio do internetu. Dostępne jest również oprogramowanie na telefony komórkowe, które sprawi, że będąc
w zasięgu internetu bezprzewodowego można zarówno wykonywać jak i odbierać połączenia telefonii internetowej. Rozwiązań jest wiele i wciąż powstają nowe.

FONbox to najnowocześniejsze rozwiązanie telefonii IP w Twoim domu

Bardzo niska cena, bardzo wysoka jakość. FONbox to świetne, elastyczne rozwiązanie, które nie tylko daje masę nowych możliwości, ale też radykalnie ogranicza koszty rozmów telefonicznych. Teraz, możesz mieć w domu najnowocześniejszą, multimedialną technologię w niebywale atrakcyjnej cenie.

FONbox to narzędzie wirtualnej centrali, oferujące połączenia audio i wideo w jakości HD oraz niespotykaną dotąd stabilność łączy. Z nami zakochasz się w VoIP i odkryjesz, dlaczego miliony ludzi na całym świecie odchodzą od tradycyjnych rozwiązań telekomunikacyjnych.