Wynajem Internetu

Internet satelitarny wynajemJeśli potrzebujesz Internet tylko na kilka dni możemy wypożyczyć Ci zestaw do satelitarnego odbioru Internetu. Bez abonamentu, bez umowy na rok czy na dwa lata.

Idealnie sprawdza się w transmisjach telewizyjnych i radiowych do realizacji wydarzeń sportowych, kulturalnych czy koncertów.

Wynajem Internetu na krótki okres czasu to doskonałe rozwiązanie zarówno dla klientów biznesowych, jak i prywatnych. Niemal każdy z nas znalazł się w sytuacji, kiedy dostęp do mobilnego, szybkiego Internetu jest nieodzowny: szkolenia, delegacje, wyjazdy na stypendia czy podróże badawcze.

Wynajem internetu to doskonałe rozwiązanie dla pracujących w terenie alt także na wakacje czy eventy firmowe. Internet na miesiąc to nowość w naszej ofercie. Bez umowy długoterminowej Państwo wiązać roczną umową i zobowiązaniami finansowymi.

Bez zobowiązujących, długoterminowych umów, bez wielomiesięcznych zobowiązań finansowych wynajem „internet na miesiąc” teraz już możliwy!

Wraz z Internetem oferujemy Państwu wynajem routera WIFI który umożliwi rozdzielenie łącza na wiele komputerów w tym laptopów.

Internet, który oferujemy działa w każdym miejscu w Polsce i w Europie, gdzie jest pusta przestrzeń nieba od strony południowej (ustawienie anteny satelitarnej)

Koszt wynajmu zestawu do odbioru Internetu na okres jednego miesiąca

Pakiet 15 20 MAX 25 IP
Szybkość łącza 15/6 Mbps 20/6 Mbps 22/6 Mbps 22/6 Mbps
Limit 30 GB   40 GB 80 GB 25 GB
Czas najmu 1 miesiąc  1 miesiąc 1 miesiąc 1 miesiąc
Cena 899 netto 999 netto  1099 netto 1150 netto
Kaucja 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł
Kolejny miesiąc 199 netto 259 netto 359 netto 299 netto