TOOWAY 10

Szybki Internet satelitarny za przystępną cenę!

Internet satelitarny tooway 10

Pakiet danych – 10 GB miesięcznie

Prędkość pobierania – do 22 Mb/s

Prędkość wysyłania – do 6 Mb/s

abonament miesięczny- PAKIET NA ZAMÓWIENIE

aktywacja – 99 zł brutto

dzierżawa terminala – 25 zł miesięcznie

wysyłka zestawu satelitarnego – GRATIS

koszt instalacji – 350 zł netto**

umowa na okres 24 miesięcy

Prędkość maksymalna wyrażona w megabitach na sekundę. Prędkość ta może przyjmować różne wartości w zależności od pory dnia i być niższa zwłaszcza w okresie największego natężenia ruchu w sieci. Ilość danych uwzględniona w miesięcznym abonamencie wyrażona w gigabajtach (transmisja + odbiór). NIŻSZA PRĘDKOŚĆ MAKSYMALNA Po przekroczeniu limitu danych (w gigabajtach) określonego w Twoim abonamencie (łącznie dane wysyłane i pobierane) prędkość transmisji zostanie obniżona do 64 kb/s przy pobieraniu oraz do 64 kb/s przy wysyłaniu danych i pozostanie na tym poziomie aż do rozpoczęcia nowego okresu rozliczeniowego bez przerywania możliwości korzystania z sieci. STREFA NOCNA Od północy do 6 rano (czasu lokalnego) dane przesyłane w ramach sieci nie będą uwzględniane w rozliczeniu wykorzystanego limitu. PRÓG ILOŚCI WYSYŁANYCH DANYCH Powyżej 2 GB ilości wysyłanych danych może ulec zmniejszeniu do maksymalnej prędkości wysyłania 3 Mb/s. POLITYKA ZARZĄDZANIA SIECIĄ Aby zapewnić każdemu posiadaczowi abonamentu „uczciwy udział” w ruchu sieciowym, wdrożono specjalne praktyki zarządzania ruchem, które zapobiegają sytuacjom, w których jeden użytkownik zużywa nieproporcjonalnie dużo zasobów sieciowych. Niektóre z tych praktyk stosowane są wyłącznie w przypadku bardzo dużego ruchu w sieci, inne z kolei mają ogólne zastosowanie. W takich momentach praktyki zarządzania ruchem sieciowym będą stosowane najpierw wobec użytkowników, którzy wykorzystali już ponad 50% swojego limitu danych w profilu zużycia (tj. 5 GB), dążąc do tego, aby zarządzać ruchem sposób minimalizujący niekorzystny wpływ na doświadczenia użytkownika związane z korzystaniem z naszego łącza.


**) Instalacja podstawowa zgodna z założeniami: montaż anteny na ścianie budynku, komin (z możliwością wejścia na dach budynku), uchwyt antenowy ścienny, długość przewodu do 20 m. Każde odstępstwo od w/w normy płatne jest dodatkowo i wyceniane przez instalatora. Dojazd instalatora do Klienta to maksymalnie 50 km (100 km w obie strony). Dodatkowe koszty są ustalone z instalatorem przed rozpoczęciem prac montażowych.

UWAGA:

Po wykorzystaniu pakietu danych cena nie zmienia się. Nie pobieramy dodatkowych opłat.

Po wykorzystaniu limitu prędkość zmniejszą się do 64 kb/s dla pobierania i wysyłania danych.

Po wykorzystaniu limitu danych nie następuje przerwanie połączenia, połączenie jest stabilne i bezpieczne.

  • Możliwość dokupienia dodatkowej paczki danych w każdej chwili: 1 GB – 49 zł, 10 GB – 309 zł, 50 GB – 1136 zł, 100 GB – 1704 zł
  • Umowa na czas nieokreślony – zakup terminal na własność w cenie 1699 zł brutto.

Szczegółowe informacje zawarte są w regulaminie.

ZESTAW SATELITARNY I INSTALACJA

Internet Tooway antena i modem

Terminal składa się z anteny 75 cm oraz z modemu ustawiono na satelitę KA-SAT Instalację można wykonać we własnym zakresie lub zamówić profesjonalna instalację.

Modem tooway posiada interfejs RJ45 umożliwiające podłączenie z komputerem lub z routerem (Router wifi)

Montaż internetu satelitarnego Tooway można wykonać samemu lub skorzystać z usług naszych specjalistów.

więcej o instalacji …

Jeśli chcesz zamówić internet Tooway, wystarczy skorzystać z formularza zamówień ZAMÓW. Możesz również złożyć zamówienie telefonicznie dzwoniąc pod nr telefonu: 732 821 409