Internet satelitarny – szerokopasmowy Internet dla każdego

Tooway działa od razu po zamontowaniu anteny i działa w każdym miejscu w Polsce!

INTERNET TOOWAY jest CAŁKOWICIE niezależny od operatorów komórkowych, linii telefonicznej oraz całej naziemnej infrastruktury telekomunikacyjnej. Idealnie sprawdza się w domu czy firmie oraz wszędzie tam gdzie potrzebujesz stabilnego szerokopasmowego dostępu do sieci.

Proponujemy pakiety w różnych prędkościach i cenach.

Zasięg ToowayTooway ma zasięg na terenie całej Polski i Europy

Jeśli nie masz zasięgu sieci komórkowej nie przeszkadza to w żadnym stopniu na korzystanie z naszego Internetu. Jest to całkowicie niezależne łącze satelitarne. Idealnie sprawdza się w leśniczówkach, w klubach jeździeckich, w schroniskach. czyli wszędzie gdzie nie docierają lokalni operatorzy. Tooway posiadają gospodarstwa agroturystyczne, mieszkańcy w Górach, nad Mazurskimi jeziorami, w lasach jak i wszędzie tam, gdzie nie docierają inni operatorzy Internetu.

Szerokopasmowe łącze ADSL

Nasz Internet jest niezawodnym łączem szerokopasmowym działający w technologii zbliżonej do ADSL lecz o bardziej stabilnym połączeniu. Pogoda ma bardzo znikomy wpływ na prędkość połączenia. Gęste chmury, mgła, deszcz czy śnieżyca nie są problemem. Tooway w takich warunkach rodzi sobie bardzo dobrze, zapewniając stałe nieprzerwane połączenie ze światem.

Szybkie, stabilne i bezpieczne łącze internetowe

To niezawodne łącze internetowe z prędkością pobierania do 22 Mb/s a wysyłania do 6 Mb/s. Gwarantujemy przepustowość na poziomie 80-90%, a płynność działania łącza 99,5% w skali roku.  Tooway to najnowocześniejsza technologia szerokopasmowego dostępu do internetu poprzez antenę satelitarną.

Co możesz mieć mając Tooway?

Mając naszą usługę internetu możesz korzystać również z telefonu internetowego voip. Oferujemy pakiety dla osób fizycznych i dla firm w bardzo atrakcyjnych abonamentach. Mamy również pakiety ze stałym nr IP dzięki czemu możesz mieć monitoring IP w swoim domy lub w firmie.

Współpracuje z każdym komputerem i systemem operacyjnym, telefonem i tabletem

Urządzenia są kompatybilne z każdym systemem operacyjnym Windows czy Macintosh. Instalowane dodatkowo routery WIFI działają bez problemowo z telefonami komórkowymi, tabletami.

Internet satelitarny ToowayWykonujemy profesjonalną instalację

Nasi instalatorzy posiadają certyfikaty Skylogic, głównego operatora usługi Tooway. Pracujemy tylko na materiałach najwyższej jakości. Na każdą instalację dajemy gwarancję.