,

Opinie – wady i zalety

Podziel się doświadczeniami z Tooway! Opisz wady i zalety!

Twoja opinia pomoże nam dopasować usługę do Twoich potrzeb.

13 komentarzy:
 1. Marek
  Marek says:

  Mam domek nad Pilicą gdzie ledwo prąd dochodzi 🙂
  tooway okazał się idealnym rozwiazaniem, musiałem tylko zaopatrzeć sie w UPSa gdyż spadki napięcia były jedynym problemem do poprawnego funkcjonowania Internetu.
  Super usługa i firma co mi to sprzedała 🙂
  Polecam każdemu kto ma problemy z szybkim łączem
  Marek, okolice Inowłodza

  Odpowiedz
 2. Marcin
  Marcin says:

  mam to cudo od miesiąca. Mieszkam koło Słupska i jak na razie u mnie śmiga że hoho. Pakiet wziołem 10/2 i jak robie testy to są takie prędkości.
  Ja polecam mimo nie najniższej ceny, ale mam!
  Marcin

  Odpowiedz
 3. Łukasz
  Łukasz says:

  Mieszkam przy granicy z Ukrainą i nie było zawsze możliwości kożystać z szybkiego internetu. Internet z satelity jest super, małe opóźnienia ale stabilny i działa zawsze.
  Ja polecam i oceniam na super rozwiązanie w miejscach gdzie nie ma innej możliwości.

  Łukasz z Hrubieszowa

  Odpowiedz
 4. M&K
  M&K says:

  Mieszkamy z mężem w małej miejscowości na Mazurach w okolicach Ostródy. Od kilku lat borykamy się z szybkim internetem, który jest niezbedny do prowadzenia naszej działalności. Byliśmy zawsze zmuszeni do pracy w biurze jednak to codzienne wyjazdy do miasta, które są męczące. Przypadkiem trafiliśmy na Internet Tooway. Byliśmy pod wielkim wrażeniem że u nas można mieć tak szybki Internet. Po 2 godzinnym montażu, mogliśmy zacząć normalna pracę w naszym domu, a wyjazdy do miasta są teraz tylko w wyjątkowych sytuacjach ?
  Polecamy każdemy, kto mieszka w podobnej sytuacji jak my ?
  Monika i Krzysztof

  Odpowiedz
 5. Olek
  Olek says:

  Mieszkam w Cisnej w Bieszczadach i od miesiąca jestem zadowolony z tooway. Działa szybko nawet jak wieje czy pada deszcz. Polecam
  Olek

  Odpowiedz
 6. Magdalena i Artur
  Magdalena i Artur says:

  Nowy dom pod Łodzią, cisza, spokój i przyroda. Jedynie co potrzebowaliśmy to Internet gdyż w dzisiejszym świecie bez niego mało można. Przelewy, zakupy, telewizja – teraz żyjemy z przyrodą nie odcięci od świata.
  Naprawdę polecamy
  Magdalena i Artur

  Odpowiedz
 7. Robert
  Robert says:

  Internet działa dobrze, w święta wyłączyli mi cdma w orange i zostałem zmuszony na coś innego. Ku mojemu zdziwieniu działa lepiej ten tooway niż cdmka

  Odpowiedz
 8. Krzysiek
  Krzysiek says:

  Mieszkam z rodziną na Podkarpaciu. Ze wzgledu na teren górzysty no i lasy lte raz bylo a raz nie co jest irytujące. Sprobowalem tego toowaya i dziala super. Moze drozej niz inny internet ale przynajmniej jest. Polecam

  Odpowiedz
 9. Dariusz
  Dariusz says:

  Witam. Gdy Play robił problemy z internetem tzn z jego prędkością to zakupiłem tooway w najniższym pakiecie. I ku mojemu zdziwieniu działa super. Mieszkam na Pomorzu i latem przy dużej ilości ludzi są przeciążenia nadajników, a tu internet satelitarny działa z pełną prędkością i nawet po przekroczeniu limitu i spadkiem do 2 mega prędkości działają 4 laptopy bardzo płynnie. Ping jest zawsze na 720 ale to nie przeszkadza w użytkowaniu. Polecam serdecznie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *