Internet w bieszczadach

Internet satelitarny Tooway działa bez żadnych problemów w górach. Sprawdź pakiety

ZADZWOŃ, ZAMÓW I PRZEKONAJ SIĘ !

 

Jeśli w miejscu gdzie nie masz możliwości korzystania z Internetu poprzez sieć telefoniczną (kablową), sieci GSM czy innych sieci radiowych, to Internet satelitarny jest najlepszym rozwiązaniem byś mógł łączyć się ze światem i korzystać z szerokopasmowego Internetu satelitarnego.

Jak działa nasz internet? Zasada działania jest podobna do działania telewizji satelitarnej, tylko zamiast dekodera mamy modem. Antena jest bardziej rozbudowana, wykonana z wysokiej jakości materiałów dzięki czemu jest bardziej stabilna.

Korzystając z telewizji satelitarnej mogą występować zakłócenia wynikające z niekorzystnych warunków pogodowych. Przy Tooway nie ma tego problemu. Działa praktycznie nieprzerwanie cały czas! Deszcz, zachmurzenie, śnieżyca czy mgła nie ma znaczenia na prędkość połączenia z internetem. Wszystko dzięki najnowszej technologii opartej na paśmie KA. Dzięki tej technologii, mogą państwo mieć internet nawet do 22 Mb/s przy pobieraniu oraz aż do 6 Mb/s przy wysyłaniu danych.

 

JAK ZAMÓWIĆ?

Wystarczy wybrać pakiet na Naszej stronie, wysłać zamówienie i do 48 godzin możesz mieć Internet w swoim domu lub w firmie.

Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i ustali warunki wysłania zestawu satelitarnego lub termin instalacji przez naszego instalatora.

Możesz też złożyć zamówienie dzwoniąc do nas na nr +48 732 821 409

 

tooway w gorach

 

Internet w górach – IDEALNY DLA FIRM I OSÓB PRYWATNYCH

Działa w każdym miejsc w Polsce. Nie potrzebujesz łącza zwrotnego. Wystarczy zamontowanie anteny i możesz cieszyć się z szerokopasmowego dostępu do Internetu.

Jeśli masz pytania dotyczące połączenia z Internetem drogą satelitarną, ZADZWOŃ !

Internet w górach to internet z satelity !