[rev_slider home]

Internet satelitarny – szerokopasmowy Internet dla każdego

Tooway działa od razu po zamontowaniu anteny i działa w każdym miejscu w Polsce!

INTERNET TOOWAY jest CAŁKOWICIE niezależny od operatorów komórkowych, linii telefonicznej oraz całej naziemnej infrastruktury telekomunikacyjnej. Idealnie sprawdza się w domu czy firmie oraz wszędzie tam gdzie potrzebujesz stabilnego szerokopasmowego dostępu do sieci.

 

 

SPRAWDŹ POPULARNE PAKIETY I WYBIERZ ODPOWIEDNI INTERNET DLA SIEBIE !

[sptable id=”1574″]

 
 

CO TO TOOWAY?

To super szybki szerokopasmowy internet dostarczane za pośrednictwem satelity, Tooway zapewnia doskonałe prędkości i jest dostępna praktycznie wszędzie.

Więcej informacji …

ILE TO KOSZTUJE?

Internet Tooway jest dostępny już od 89 zł miesięcznie. Kliknij poniżej, aby zobaczyć wszystkie nasze plany i opcje cenowe.

Sprawdź pakiety i ceny !

JAK ZAMÓWIĆ ?

To proste: można zamówić on-line, zadzwoń do nas, lub odwiedzić nas w biurze w Łodzi lub w Warszawie. My zajmiemy się resztą, również zainstalujemy i zrobimy konfigurację urządzeń.

Zamów

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

captcha


Akceptuje regulamin

 

 

OPINIE KLIENTÓW

Od dwóch lat prowadzimy pensjonat w Olsztynie. Malownicza okolica sprzyja turystyce, więc nie narzekamy na brak klientów. Odwiedzają nas goście z całej Europy – głównie Niemcy, Włosi i Francuzi. Kiedy prowadzisz taki interes, stały dostęp do szerokopasmowego Internetu doceniasz podwójnie. Możesz dzięki niemu na bieżąco zarządzać rezerwacjami, a z drugiej strony zapewnić połączenie z Siecią

Więcej opinii …


TELEFON INTERNETOWY VOIP

Posiadając naszą usługę internetu możesz korzystać również z telefonu internetowego. Oferujemy pakiety dla osób fizycznych i dla firm w bardzo atrakcyjnych abonamentach. Telefon voip pozwala znacznie obniżyć koszty za telefon.

Więcej informacji …


CO MOŻESZ MIEĆ DZIĘKI TOOWAY?

Tooway to również Internet ze stałym nr IP, dzięki czemu masz nieograniczone możliwości konfiguracji łącza. Możesz kozystać z pulpitów zdalnych, kontrolować dom czy firmę poprzez dodatkowy system monitoringu oraz coraz bardziej popularny system inteligentnego domu.

Więcej informacji …


DZIAŁA Z PC, MAC

Modem jest kompatybilny z każdym systemem operacyjnym Windows czy Macintoshem. Instalowane dodatkowo routery WIFI działają bez problemowo z telefonami komórkowymi i tabletami.

 

 

SZYBKA REALIZACJA ZAMÓWIENIA – 48h

Zestaw Tooway wysyłamy w dniu zamówienia lub w kolejnym dniu roboczym. Możesz zamówić profesjonalną instalację i następnego dnia nasz specjalista uruchomi Ci internet.

Złóż zamówienie !


POMOC TECHNICZNA

Jeśli masz pytania na temat naszych usług, problem z internetem, konfiguracją czy po prostu chcesz dowiedzieć się więcej o usłudze Tooway, jesteśmy do państwa dyspozycji na e-mailu pod telefonem, jak również poprzez portale społecznościowe.

Więcej informacji …


PAKIETY BEZ LIMITU

Tooway oferuje bezwzględny dostęp do internetu bez limitu danych. Dzięki czemu można bez ograniczeń zrobić cokolwiek chcesz w Internecie.

Więcej informacji …


WYKONUJEMY PROFESJONALNĄ INSTALACJĘ

Nasi instalatorzy posiadają certyfikaty Skylogic, głównego operatora usługi Tooway. Pracujemy tylko na materiałach najwyższej jakości. Na każdą instalację dajemy gwarancję.

Więcej informacji …


BLOG

Aktualności, promocje, opis usługi staramy się szczegółowo opisywać na blogu. Znajdziesz tu również opinie klientów, możesz pozostawić komentarz lub napisać swoją opinie.

Wejdź na bloga …