Anna Zioło – Opinia Tooway

Mieszkam w małej miejscowości w okolicach Koprzywnicy, 30 km od Sandomierza, gdzie z uwagi na pagórkowate ukształtowanie terenu (dolina otoczona z jednej strony lassami) nie miałam dostępu do Internetu. Wszystkie próby założenia Internetu z sieci komórkowych czy sieci radiowych kończyły się niepowodzeniem z uwagi na słaby sygnał lub jego całkowity brak.

Brak telefonu stacjonarnego uniemożliwia podłączenie popularnego internetu kablowego ADSL, koszt jego założenia z uwagi na budowę łącza kablowego odległości 300 m operator  oszacował na kwotę ok. 3.000 zł.

Początkowo z obawą podchodziłam do Internetu satelitarnego, ale po rozmowie z przedstawicielem firmy zajmującej się dystrybucją i montażem Internetu Tooway zdecydowałam się spróbować. Wystarczył jeden mój telefon, a już następnego dnia zjawił się u mnie przedstawiciel firmy, który bez żadnego problemu zamontował odpowiedni sprzęt.

Powiem Wam, ze jestem bardzo zadowolona. Z Internetu korzystam już miesiąc, strony otwierają się szybko, zero problemów czy zakłóceń. Specjalnie w czasie ostatniego silnego wiatru (słynnego już orkanu Ksawery), włączyłam komputer, żeby sprawdzić, czy są zakłócenia w trudnych warunkach atmosferycznych. Ku mojemu zdziwieniu Internet śmigał jak zawsze. Tak, więc jeżeli ktoś z Państwa zastanawia się nad tą usługą, to ja z całym przekonaniem ją polecam.

P.S. bardzo duży plus dla firmy za szybki, fachowy i profesjonalny montaż.

Pozdrawiam Anna z Koprzywnicy.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *